Filter izdelkov
Cena
Status zaloge
7
6
Proizvajalec
11
Kategorije
Distribucija Digitus opreme

Se ukvarjate z nadaljno prodajo mrežne opreme ali inštalacijo omrežij?

Registrirajte se kot poslovni uporabnik, pošljite na naš e-poštni naslov kopijo AJPES in DURS in dobili boste dostop do cen za nadaljno prodajo oz. b2b dostop.

Ali nas pokličite na:
02 250 22 35

Optični priključni kabli ST

Prikaži: Seznam / Preglednica
Prikaži:
Razvrsti po:
Optični patch MM 50.0 ST/ST OM3 3m Digitus
DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM350.0/125 µm , dvojni, multi-mode2x ST vmesnik, 2x ST vm..
10,53 €
8,63 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex E9/125 LC<>ST 2m
DIGITUS Optični Patch kabel, LC ST, Single-Mode 09/125µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex Kabel • ..
9,72 €
7,97 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex E9/125 LC<>ST 2m
DIGITUS Optični Patch kabel, LC ST, Single-Mode 09/125µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex Kabel • ..
9,15 €
7,50 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex E9/125 LC<>ST 1m OS2
DIGITUS Optični Patch kabel, LC ST, Single-Mode 09/125µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex Kabel • ..
8,39 €
6,88 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 5m OM3
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
15,87 €
13,01 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 3m OM3
Optični patch kabel-Duplex 50/125 STST 3m OM3..
9,15 €
7,50 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 2m
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
7,84 €
6,43 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 1m OM3
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
9,72 €
7,97 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 1m OM3
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
7,84 €
6,43 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 1m
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
7,28 €
5,97 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 10m OM3
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
16,56 €
13,57 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 10m OM3
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
15,87 €
13,01 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>ST 10m
Digitus Optični Patch kabel, ST - ST, multimode 50/125 µ, Duplex Tehnični podatki: • Duplex kabel •..
12,14 €
9,95 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>SC 3m OM3
DIGITUS optični Patch kabel, ST SC, multimode 50/125 µ, Duplex OM3Tehnične informacije:• Duplex Cab..
9,15 €
7,50 € brez DDV
Optični patch kabel-Duplex 50/125 ST<>SC 1m OM3
DIGITUS optični Patch kabel, ST SC, multimode 50/125 µ, Duplex OM3Tehnične informacije:• Duplex Cab..
7,84 €
6,43 € brez DDV
Najbolj prodajano
Inštalacijski kabel Cat.6 U/UTP CCA 4x2, 305m BOX
112,70 €
92,38 € brez DDV

Keystone Jack Cat.6 RJ45 UTP
2,53 €
2,07 € brez DDV

10" stenska omara 6U, 320x350
69,00 €
56,56 € brez DDV

PCI Express I/O 2xSERIAL,1xPARALLEL
32,66 €
26,77 € brez DDV

Patch kabel Cat.6 UTP 1m sivi
1,49 €
1,22 € brez DDV

Posebna ponudba
USB dekorativni snežak modre barve
8,39 € 3,99 €
3,27 € brez DDV

USB dekorativni snežak rdeče barve
8,39 € 3,99 €
3,27 € brez DDV

USB hub 4 portni USB 3.0 s stikalom ON/OFF
36,40 € 24,40 €
20,00 € brez DDV

© 2024 | Pec sistemi d.o.o. | Hrenova ulica 25, 2000 Maribor | Tel.: 02 250 22 35 | E-mail: info@pec-sistemi.si |

Distributer za Digitus, Benq, Wentronic, Aten, LogiLink, LigoWave, Deliberant