Distribucija Digitus opreme

Se ukvarjate z nadaljno prodajo mrežne opreme ali inštalacijo omrežij?

Registrirajte se kot poslovni uporabnik, pošljite na naš e-poštni naslov kopijo AJPES in DURS in dobili boste dostop do cen za nadaljno prodajo oz. b2b dostop.

Ali nas pokličite na:
02 250 22 35

Kategorije

DIGITUS SFP modul MM/LC, 550m

<< Media konverter za optične mreže SC/RJ45, 10/100/1000, 0,5KM, MM DIGITUS SFP modul MM/LC, 550m HP kompatibilen >>

DIGITUS SFP modul MM/LC, 550m
DIGITUS SFP modul MM/LC, 550m
Proizvajalec: Digitus
Digitus
Šifra izdelka: PEC100687
EAN koda: 4016032305651
Šifra proizvajalca: DN-81000
Razpoložljivost: 13 KOS
Cena: 34,27 €
Brez DDV: 28,09 €
Količina:     - ALI -   Na seznam želja
Primerjaj
DIGITUS SFP modul 1,25 Gbps, do 550m, Multimode, Duplex priključek LC 1000Base-SX, 850nm



Tehnične informacije:

• Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul

• Visoka kakovost in odlično zanesljivost

• 1,25 Gbps najvišja hitrost prenosa podatkov

• Ustreza IEEE 802.3z Gigabit standardu

• Laserski izdelek razreda 1 v skladu z EN 60825-1

• Enostavna Plug and Play namestitev

• MSA (Multi Source Agreement) kompatibilen

• Hot-plug

• Priključek: 1x LC Duplex

• 1000Base-SX - Pri kratkih razdaljah

• Valovna dolžina: 850nm

• Oddajna moč: minimalna -8 dBm, maximalna -3 dBm

• Občutljivost sprejema: Minimum -20dBm

• Za razdalje do 550m

• Primeren za 50/125µm in 62,5/125µm multimode optične kable

• Varnostno snap zapiranje

• 3,3 V napajanje



Kompatibilen z

Allied Telesis

Allnet

CISCO

Dell

Digitus

D-Link

Edimax

Hirschmann

Huawei

Intellinet

KTI Networks

Level One

Linksys

Mikrotik

Netgear

PLANET

Tenda

TP-Link

TRENDnet

Ubiquiti

ZyXEL

ZTE
Posebna ponudba
19" stenska omara 7U, 600*450
99,98 € 92,72 €
76,00 € brez DDV

101,24 € 79,30 €
65,00 € brez DDV

USB dekorativni snežak modre barve
8,39 € 3,99 €
3,27 € brez DDV

USB dekorativni snežak rdeče barve
8,39 € 3,99 €
3,27 € brez DDV

© 2020 | Pec sistemi d.o.o. | Hrenova ulica 25, 2000 Maribor | Tel.: 02 250 22 35 | E-mail: info@pec-sistemi.si |

Distributer za Digitus, Benq, Wentronic, Aten, LogiLink, LigoWave, Deliberant