Distribucija Digitus opreme

Se ukvarjate z nadaljno prodajo mrežne opreme ali inštalacijo omrežij?

Registrirajte se kot poslovni uporabnik, pošljite na naš e-poštni naslov kopijo AJPES in DURS in dobili boste dostop do cen za nadaljno prodajo oz. b2b dostop.

Ali nas pokličite na:
02 250 22 35

Kategorije

Media konverter za optične mreže SC/RJ45, 10/100/1000, 0,5KM, MM

DIGITUS SFP modul MM/LC, 550m >>

Media konverter za optične mreže SC/RJ45, 10/100/1000, 0,5KM, MM
Media konverter za optične mreže SC/RJ45, 10/100/1000, 0,5KM, MM
Proizvajalec: APLUS
Šifra izdelka: PEC126023
EAN koda: 3830066200574
Šifra proizvajalca: TN-MCMM-G
Razpoložljivost: 33 KOS
Cena: 99,98 €
Brez DDV: 81,95 €
Količina:     - ALI -   Na seznam želja
Primerjaj
TEHNOX medija pretvornik , multi mode , 10/100/1000BASE-T za 1000Base -SX , vključen napajalnik, priključek SC , do 0,5 km



Tehnične informacije :

• preoblikuje mrežni signal žičnih omrežnih medijev na signal, ki

temelji na optičnih vlaknih

• Visoka kakovost in odlično zanesljivost

• 1000Base-TX do 10/100/1000Base-SX

• Priključki : 1x RJ45 vtičnica , 1x SC duplex

• Domet do 0,5 km

• Valovna dolžina: 850nm

• Multi-mode dvojno vlakno

• Samodejno zaznavanje kabla - Auto MDI/MDI-X funkcija

• Samodejno odkrivanje polne in pol-duplex

• Diagnostične lučke za stanje in spremljanje aktivnosti

• Primeren za 50/125µm in 62.5/125µm optičnem kablu

• Izhodna moč: -17 dBm minimalna , maksimalna -12 dBm

• Sprejemna občutljivost : Minimum -20dBm

• Podprti standardi : IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet

• 2MB podatkovni spomin

• Delovna temperatura : 0 do 60°

• Mere ( D x Š x V ) : 95mm x 70mm x 26mm

• Teža: 200g

• Samostojni pretvornik z zunanjim napajanjem

• Vhodna napetost : 5V DC



Paket vsebuje:

• Media pretvornik

• Vodnik za hiter začetek

• Napajanje
Posebna ponudba
19" stenska omara 7U, 600*450
99,98 € 92,72 €
76,00 € brez DDV

101,24 € 79,30 €
65,00 € brez DDV

USB dekorativni snežak modre barve
8,39 € 3,99 €
3,27 € brez DDV

USB dekorativni snežak rdeče barve
8,39 € 3,99 €
3,27 € brez DDV

© 2020 | Pec sistemi d.o.o. | Hrenova ulica 25, 2000 Maribor | Tel.: 02 250 22 35 | E-mail: info@pec-sistemi.si |

Distributer za Digitus, Benq, Wentronic, Aten, LogiLink, LigoWave, Deliberant